İhtişamlı Pırlantalar

İhtişamlı pırlantalara kim sahip olmak istemez ki? Hem de oldukça uygun fiyatlarla ve uygun ödeme şekilleriyle. Sizler de sevdiğiniz kişiye ya da kendinize bu ihtişamlı pırlantalardan birini hemen alabilirsiniz. pırlanta denince genelde akla ilk gelen her zaman tektaş oluyor.

Pırlanta tektaş tasarımları her zaman diğer tasarımlara göre daha ön planda oluyor ve haliyle daha çok tercih edilen ve en çok satılan ürünler oluyor. Özellikle yıl dönümleri, evlilik teklifleri, doğum günleri ve kadınlar günü gibi özel günlerde daha çok tercih edilen pırlanta tektaş modelleri kadınları mutlu etmeye devam ediyor.


Pırlanta tektaş modellerinin yanı sıra pırlanta kolye ve pırlanta küpe  modelleri de ilgi çekenler arasında bulunuyor. Pırlanta kolye ve küpe modellerinde takım halinde yani set halinde satılan tasarımlar da bulunuyor. Fakat ayrı ayrı almayı tercih ederseniz de oldukça farklı ve çok sayıda tasarımı bulmanız kolay oluyor. Böylece mutlaka zevkinize uygun olan pırlanta seçeneklerini de bu sayede bulmuş oluyorsunuz.

pırlanta kolye  tasarımları arasında bu yıl hayvan figürleri ve kalp figürleri ön plana çıkarken pırlanta küpe tasarımlarında daha çok küçük taşlı kısa modeller ve büyük taşlı uzun modeller ön plana çıkan modeller arasında bulunuyor ve bu modeller kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında bulunduğu için aynı zamanda 2014-2015 yılının da trendleri arasında bulunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.