Adam Astı Android Oyunu | Savaş Oyunları

adam asmaca

adam asmaca

Adam astı oyunu adını duyduğumuzda hepimizin hatırlayabileceği, komik eğlenceli oyun olarak anımsamaktayız. Okul zamanların da öğrendiğimiz ve dönem dönem de zevkle oynadığımız oyunlardandır. Türk icadı oyunlardan olup, aynı zamanda da komik eğlenceli ve eğitici bir oyun olarak bilinmektedir. Oyunu iki kişi oynaya bildiği gibi kızları ve erkeklerin grup olarak oynayabilecekleri oyun türlerindendir. Oyun tablet bilgisayarlara ve dokunmatik telefonlara android sürümle yeni bir şekil almıştır. Bu yeni yüzüyle tek başımıza eğlenceli ve verimli bir zaman geçirebileceğimiz gibi zamanımızı kesinlikle iyi bir şekilde değerlendirmiş de olmaktayız.

Büromuzda otururken beyin jimnastiği yapabilmek için adam astı oyunu çok rahatlıkla tercih edebileceğimiz, keyifle oynaya bileceğimiz oyundur. Bir yere yolculuk yaparken telefonlarımızın çekemeyeceği metrolar da çok rahat bir şekilde beyin egzersizi yaparken eğlenerek adam astı oyunu oynaya biliriz. Android adam astı oyunu oynarken öncelikle seviyemizi belirlememiz gerekmektedir. Seviyemizi belirledikten sonra oyuna başlamamız istenmektedir. Gizli olarak verilen kelimeyi bulmak için, alfabedeki harflerden yararlanarak tek tek söyleyerek kelimeyi bulmaya çalışmak yeterli olacaktır. Oyun da skor tablosu içermektedir. Hızlı bir şekilde harfleri bularak süremiz bitmeden ve asılmadan gizli kelimeyi bulmak için yarışmaktayız. Tıpkı savaş oyunları gibi heyecan dolu bir oyundur.

Oyun da 3 farklı seviye bulunmaktadır. Bu oyunun heyecanlı olmasını, zorluk derecesi de belirlemektedir. Android oyunlarda eğlenebileceğimiz ve hatta kendimizi geliştirebileceğimiz oyunlardandır. Oyunun bünyesinde 10.000 tahmini kelime olduğuna göre bir hayli çaba harcamamız gerekmektedir. Kız oyunları kategorisine de giren bu oyun rahatlıkla oynanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.