Dünyadaki ilk kooperatif Fenwick Dokumacılar Derneği tarafından 9 Kasım 1769 yılında John Burns 'un başkanlığında kurulmuştur.

Sperm Flash Disk İcadı

Sperm Flash Disk İcadı

flash disk

flash disk

Flash disk her bilgisayar kullanıcısının olmazsa olmaz veri depolama ekipmanıdır. Taşınabilir ve pratik kullanımı da günümüzde flash disk kullanımını oldukça yaygın hale getirmiştir. Bu nedenle kullanıcının ilgisini çekmek için çeşitli flash disk tasarımları yapılmıştır. bu tasarımlardan ilginç bir tanesini daha sizlere tanıtmak istiyoruz.

Dünyadaki ilk flash disk 2000 yılında IBM ve Singapurlu Trek Teknoloji Şirketi ile birlikte icat edilmiş ve satışa sunulmuştur.

Sperm flash disk görüntü itibari ile sperme benzeyen, üreticiler tarafından ilgi çekici bir tasarımda olan Flash disk üretilmiş. Bu flash disk ile arkadaşlarınızın yüzünde bir tebessüm oluşturabilirsiniz.

Sperm USB Bellek sizin genetik özelliklerinizi aktarmasa da sizin için önemli olan tüm belge ve bilgileri başka bilgisayar ve donanımlara taşır. Aşağıda bu flash diske ait özelliklere ulaşabilirsiniz. Bu flash diskin fiyatı yaklaşık 20 dolar civarındadır.

Kapasite : 8 GB
USB: 2.0
Uyumluluk: Windows XP, 7, Vista, Mac

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: İçerik koruması uyarısı!!